Олімпіади

Учнівські олімпіади 2019/2020 навчального року

Графік проведення II (фінального) етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад у 2019/2020 навчальному році

Протоколи фінального туру ІІ міського етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних дисциплін

Фізика: 7 клас   8 клас     9 клас    10 клас    11 клас 

Німецька мова:  8 клас     9 клас    10 клас    11 клас 

Англійська мова:  8 клас     9 клас    10 клас    11 клас

Українська мова та література: 7 клас  8 клас 9 клас    10 клас    11 клас

Французька мова: 8 клас     9 клас    10 клас    11 клас

Історія:  8 клас     9 клас    10 клас    11 клас 

Біологія:  8 клас     9 клас    10 клас    11 клас 

Економіка: 9 клас    10 клас    11 клас 

Інформатика:  8 клас     9 клас    10 клас    11 клас 

Астрономія:   10 клас    11 клас 

Математика: 6 клас   7 клас   8 клас     9 клас    10 клас    11 клас 

Російська мова та література: 9 клас  10 клас  11 клас

Географія: 8 клас  9 клас  10 клас  11 клас

Хімія: 7 клас   8 клас     9 клас    10 клас    11 клас 

Інформаційні технології: 8-9 клас  10 клас  11 клас

Правознавство: 9 клас  10 клас  11 клас

Трудове навчання: 7-9 класи (дівчата)    7-9 класи (хлопці)    10-11 класи (дівчата)     10-11 класи (хлопці)

Екологія: 10-11 клас

Протоколи  відбіркового туру ІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів

Російська мова

Економіка

Правознавство

Історія

Біологія

Українська мова та література

Фізика

Хімія

Географія

Математика

Англійська мова

 
 
Учнівські олімпіади 2018/2019 навчального року
Протоколи фінального туру ІІ міського етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних дисциплін 
Історія:  8 клас     9 клас    10 клас    11 клас 
Економіка: 9 клас    10 клас    11 клас 
Біологія:  8 клас     9 клас    10 клас    11 клас 
Фізика: 7 клас   8 клас     9 клас    10 клас    11 клас 
Математика: 6 клас   7 клас   8 клас     9 клас    10 клас    11 клас 
Українська мова та література: 8 клас     9 клас    10 клас    11 клас
Астрономія:   10 клас    11 клас 
Екологія: 10-11 клас
Французька мова: 8 клас     9 клас    10 клас    11 клас
Інформатика:  8 клас     9 клас    10 клас    11 клас 
Трудове навчання: 7-9 класи (дівчата)    7-9 класи (хлопці)    10-11 класи (дівчата)     10-11 класи (хлопці)
Англійська мова:  8 клас     9 клас    10 клас    11 клас 
Хімія: 7 клас   8 клас     9 клас    10 клас    11 клас 
Німецька мова:  8 клас     9 клас    10 клас    11 клас 
Географія: 8 клас  9 клас  10 клас  11 клас
Правознавство: 9 клас  10 клас  11 клас
Інформаційні технології: 8-9 клас  10 клас  11 клас
Російська мова та література: 9 клас  10 клас  11 клас
Відбірковий тур ІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів
Географія
Історія
Біологія
Економіка
Хімія
Англійська мова
Російська мова та література
Фізика
Математика
Українська мова та література
Правознавство

 

 

Учнівські олімпіади 2017/2018 навчального року

Підсумки відбіркового туру ІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад  з математики, фізики та хімії у інформаційно-комунікаційній формі

Протоколи

фінального туру ІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад

Фізика

Трудове навчання (технічна праця)

Трудове навчання (обслуговуюча праця)

Інформаційні технології

Біологія

Історія

Німецька мова

Математика

Російська мова

Англійська мова

Економіка

Хімія

Інформатика

Правознавство

Астрономія

Українська мова

Французька мова

Географія

Екологія

Протоколи

відбіркового туру ІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад

Географія

Малиновський район

Суворовський район

Київський район

Приморський район

Фізика

Малиновський район

Суворовський район

Київський район

Приморський район

Хімія

Малиновський район

Суворовський район

Київський район

Приморський район

Інформаційні технології

Малиновський район

Суворовський район

Київський район

Приморський район

Економіка

Малиновський район

Суворовський район

Київський район

Приморський район

Англійська мова

Малиновський район

Суворовський район

Київський район

Приморський район

Російська мова

Малиновський район

Суворовський район

Київський район

Приморський район

Правознавство

Малиновський район

Суворовський район

Київський район

Приморський район

Біологія

Малиновський район

Суворовський район

Київський район

Приморський район

Історія

Малиновський район

Суворовський район

Київський район

Приморський район

Інформатика

Малиновський район

Суворовський район

Київський район

Приморський район

Українська мова

Малиновський район

Суворовський район

Київський район

Приморський район

Математика

Малиновський район

Суворовський район

Київський район

Приморський район

Учнівські олімпіади 2016/2017 навчального року

Наказ від 17.10.2016 № 416 «Про проведення І та ІІ етапів Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів у м. Одесі у 2016/2017 навчальному році»

Графік проведення відбіркового туру ІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад

ГРАФІК проведення   фінального  туру ІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з базових дисциплін

Протоколи

фінального туру ІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад

Фізика

8 клас

9 клас

10 клас

11 клас

Математика

7 клас

8 клас

9 клас

10 клас

11 клас

Російська мова

9 клас

10 клас

11 клас

Географія

8 клас

9 клас

10 клас

11 клас

Німецька мова

9 клас

10 клас

11 клас

Біологія

8 клас

9 клас

10 клас

11 клас

Історія

8 клас

9 клас

10 клас

11 клас

Інформаційні технології

10 клас

11 клас

Англійська мова

9 клас

10 клас

11 клас

Українська мова

8 клас

9 клас

10 клас

11 клас

Економіка

9 клас

10 клас

11 клас

Хімія

8 клас

9 клас

10 клас

11 клас

Інформатика

8 клас

9 клас

10 клас

11 клас

 Астрономія

10 клас

11 клас

Правознавство

9 клас

10 клас

11 клас

Французька мова

9 клас

10 клас

11 клас

Трудове навчання (технічна праця)

8-9 класи

10-11 класи

Трудове навчання (обслуговуюча праця)

8-9 класи

10-11 класи

Екологія

9-11 класи

Протоколи

відбіркового туру ІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад

Фізика

   Малиновський район

  Суворовський район

  Київський район

Приморський район

Хімія

Малиновський район

Суворовський район

Київський район

Приморський район

Українська мова

Малиновський район

Суворовський район

Київський район

Приморський район

Англійська мова

Малиновський район

Суворовський район

Київський район

Приморський район

Інформаційні технології

Малиновський район

Суворовський район

Київський район

Приморський район

Біологія

Малиновський район

Суворовський район

Київський район

Приморський район

Економіка

Малиновський район

Суворовський район

Київський район

Приморський район

Правознавство

Малиновський район

Суворовський район

Київський район

Приморський район

Математика

Малиновський район

Суворовський район

Київський район

Приморський район

Російська мова

Малиновський район

Суворовський район

Київський район

Приморський район

Історія

Малиновський район

Суворовський район

Київський район

Приморський район

Інформатика

Малиновський район

Суворовський район

Київський район

Приморський район

Географія

Малиновський район

Суворовський район

Київський район

Приморський район

 

Учнівські олімпіади 2015-2016

Вітаємо учнів навчальних закладів,  які досягли високих результатів в ІІІ етапі Всеукраїнських олімпіад з базових дисциплін:

Українська мова та література

—         Яцків Владиславу Юріївну, ученицю 8 класу Одеської ЗОШ № 38 – 31 бал;

—         Чернову Варвару Сергіївну, ученицю 8 класу Одеської СШ № 35 – 30 балів; —          Граждан Софію Андріївну, ученицю 8 класу Одеської СШ № 117 – 30 балів; —          Масльоху Марію Михайлівну, ученицю 8 класу Одеської ЗОШ № 106 – 28 балів; —         Кобець Марію Олександрівну, ученицю 8 класу Одеської гімназії № 1 – 27 балів; —         Резвіну Анну Сергіївну, ученицю 8 класу Одеської ЗОШ № 27 – 27 балів; —         Голумбйовську Анастасію Миколаївну, ученицю 9 класу Одеської гімназії № 8 – 39 балів; —          Гутієва Максима Сергійовича, учня 9 класу Одеської СШ № 40 – 38 балів; —         Борісова Дениса Євгеновича, учня 9 класу Одеської СШ № 117 – 36 балів; —         Крупнік Анну Русланівну, ученицю 9 класу Одеської СШ № 10 – 30 балів; —         Кравцову Каріну Олександрівну, ученицю 9 класу Одеського НВК № 67 – 27 балів; —         Стаса Івана Івановича, учня 9 класу Одеського НВК «Гармонія» — 26,5 балів; —         Реву Вероніку Олександрівну, ученицю 9 класу Одеської ЗОШ № 27 – 26 балів; —        Сарнацьку Олександру Андріївну, ученицю 9 класу Одеської ЗОШ № 38 – 25,5 балів; —        Мисюру Тетяну Анатоліївну, ученицю 9 класу Одеського ліцею «Приморський» — 25 балів; —         Лебідь Катерину Сергіївну, ученицю 10 класу Одеської СШ № 117 – 35 балів; —         Стася Марка Едуардовича, учня 10 класу Одеської гімназії № 1 – 32 бали; —         Панову Ганну Тимофіївну, ученицю 10 класу Одеської СШ № 117 – 30 балів; —         Вакарчук Ганну Олександрівну, ученицю 10 класу Одеської СШ № 117 – 28 балів; —         Сластеннікову Альону Олександрівну, ученицю 10 класу Одеської ЗОШ № 73 – 27,5 балів; —         Волкову Кароліну Русланівну, ученицю 10 класу Одеської ЗОШ № 19 – 19 балів; —         Кобзара Романа Олександровича, учня 11 класу Одеської СШ № 117 – 38,3 бали; —         Окань Владислава Ігоровича, учня 11 класу Одеської гімназії № 1 – 31 бал; —         Маліцьку Анну Дмитрівну, ученицю 11 класу Одеської ЗОШ № 78 – 28,7 балів; —         Палецьку Катерину  Юріївну, ученицю 11 класу Одеської ЗОШ № 37 – 26 балів; —         Терпанову Інну Олегівну, ученицю 11 класу Одеського економічного ліцею – 19,5 балів; —         Натяжко Марину Сергіївну, ученицю 11 класу Одеської ЗОШ № 1 – 19,3 бали.

Право

— Навроцьку Єлизавету Ігорівну, ученицю 9 класу Одеської СШ № 69 — 53 бали; — Тищенко Дар’ю Сергіївну, ученицю 9 класу Одеської ЗОШ № 92 — 51 бал; — Бублій Поліну Юріївну, ученицю 9 класу Одеської гімназії № 8  — 44 бали; — Галайда Богдана Володимировича, учня 9 класу Одеської ЗОШ № 72 — 40,25 балів; — Мартинова Івана Олексійовича, учня 10 класу Одеського НВК № 84 — 42,3 бали; — Гонтар Аліну Валеріївну, ученицю 10 класу Одеської гімназії № 8 — 35,9 балів; — Остаповича Вадима Вадимовича, учня 10 класу Одеської ЗОШ № 92 — 35,5 балів; — Гайдаєнко Микиту Олександровича, учня 10 класу Одеської СШ № 86 — 33,8 балів; — Єйнікову Ксенію Василівну, ученицю 10 класу  Одеського юридичного ліцею — 30 балів; — Торбинського Дмитра Андрійовича, учня 10 класу Одеської ЗОШ № 80 — 28,3 бали; — Маліцьку Анну Дмитрівну, ученицю 11 класу Одеської ЗОШ № 78 — 41,85 балів; — Натяжко Марину Сергіївну, ученицю 11 класу Одеської ЗОШ № 1 — 34,95 балів; — Водник Ганну Сергіївну, ученицю 11 класу Одеського юридичного ліцею — 31,75 балів; — Іванову Тетяну Вікторівну, ученицю 11 класу Одеської гімназії № 8 — 31,75 балів.

Новогрецька мова

— Стаса Івана Івановича, учня 9 класу Одеського НВК «Гармонія» — 90,19 балів; — Панайотіду Софію Костянтинівну, ученицю 10 класу Одеської гімназії № 1 — 103,38 балів; — Бороздюхіну Костянтину Сергіївну, ученицю 10 класу Одеської гімназії № 1 — 100,44 бали;

Польська мова та література

—    Замрику Марину Олегівну, ученицю 10 класу Одеської СШ № 121 — 53 бали; —    Хачоян Маргариту Каренівну, ученицю 10 класу Одеської СШ № 121 — 51 бал; —   Маслянінову Наталію Віталіївну, ученицю 10 класу Одеської СШ № 121 — 47,2 бали; —   Бикову Анну Михайлівну, ученицю 11 класу Одеської СШ № 121 — 53  бали; —   Покусинську Ярославу Віталіївну, ученицю 11 класу Одеської СШ № 121 — 47,5 бали.

 Мови іврит

—           Ярошевського Миколу Арсеновича, учня 11 класу Одеської СШ № 94 — 62 бали.

Інформаційні технології

—          Молчанову Анастасію Юріївну, ученицю 10 класу Одеської СШ № 86 — 59 балів; —          Приймака  Марка  Ігоровича, учня 10 класу Одеської СШ № 117 — 54 бали; —          Узуна  Іллю  Святославовича, учня 10 класу Одеської гімназії № 1 —  44 бали; —         Крельман Олену Ігорівну, ученицю 11 класу Одеської СШ № 94 — 74,5 балів; —         Крамаренко Дар’ю  Олександрівну, ученицю 11 класу Одеської СШ № 69 — 46 балів; —         Уланова  Дмитра  Анатолійовича, учня 11 класу Одеської ЗОШ № 100 — 43 бали.

Російська мова

—          Борісова Дениса  Євгеновича, учня 9 класу Одеської СШ № 117 – 204 бали; —          Крупнік Анну Русланівну, ученицю 9 класу Одеської СШ № 10 – 203 бали; —           Воробйову Марію Сергіївну, ученицю 9 класу Одеської гімназії № 5 – 197 балів; —          Філак Валерію Юріївну, ученицю 9 класу Одеської ЗОШ № 78 -197 балів; —          Нгуена  Нгока Ліня, учня 9 класу Одеської СШ № 69 -174,5 балів; —          Борищук Даніелу Павлівну, ученицю 10 класу Одеського економічного ліцею – 204 бали; —          Єсаулову Дар’ю Сергіївну, ученицю 10 класу Одеського СШ № 40 – 171 бал; —          Кузьменкову Анастасію Андріївну, ученицю 10 класу Одеського ЗОШ № 82 – 191 бал; —          Павленко Олександру Сергіївну, ученицю 10 класу Одеського НВК «Гімназія № 2» — 183 бали; —          Русол Анастасію Сергіївну, ученицю 10 класу Одеської ЗОШ № 73 – 174 бали; —          Тачкіну Марину Русланівну, ученицю 10 класу Одеської гімназії № 1 – 160 балів; —          Шестакову Діану Костянтинівну, ученицю 10 класу Одеського НВК № 84 – 154 бали; —          Маліцьку Анну Дмитрівну, ученицю 11 класу Одеської ЗОШ № 78 – 205 балів; —          Палецьку Катерину Юріївну, ученицю 11 класу Одеської ЗОШ № 37 – 201 бал; —          Драннікова  Антона Олеговича, учня 11 класу Одеської Маріїнської гімназії – 187 балів; —          Іваненко Олексія Костянтиновича, учня 11 класу Одеської ЗОШ № 8 – 174 балів.

Географія

—          Саппа Євгена Олександровича, учня 8 класу Одеського НВК «Гімназія № 2» — 58,7 балів; —          Чернову Варвару Сергіївну, ученицю 8 класу Одеської СШ № 35 – 57 балів; —          Кобець Дар’ю Олександрівну, ученицю 8 класу Одеської гімназії № 1 – 42,3 бали; —          Славського  Віталія Ігоровича, учня 9 класу Одеської ЗОШ № 33 – 50 балів; —          Сатир Нікіту Сергійовича, учня 9 класу Одеської СШ № 35 – 43 бали; —          Романову Мілану Ігорівну, ученицю 9 класу Одеської гімназії № 1- 38 балів; —          Комарову  Дар’ю Олександрівну, ученицю 9 класу Одеського НВК «Гімназія № 2» — 36 балів; —          Ткачука Олександра Михайловича, учня 10 класу Одеського юридичного ліцею – 50 балів; —          Гапонюка Владислава Сергійовича, учня 10 класу Одеської ЗОШ № 92 – 43 бали; —          Літвяка Володимира Івановича, учня 10 класу Одеського ліцею «Приморський» — 41 бал; —          Чернова Данила  Вячеславовича, учня 10 класу Одеської ЗОШ  № 28 – 40 балів; —          Сафронова Антона Ігоровича, учня 10 класу Одеського НВК «Гармонія» — 40 балів; —          Іваненка Олексія Костянтиновича, учня 11 класу Одеської ЗОШ № 8 – 49 балів; —          Станкову Марію Олександрівну, ученицю 11 класу Одеської ЗОШ № 33 – 41 бал; —           Лозанову Катерину Олександрівну, ученицю 11 класу Одеського НВК «Гармонія» — 38 балів.

Математика

—         Іванову Анну, ученицю 7 класу Одеської ЗОШ № 60 – 20 балів; —         Нечитайло Розалію, ученицю 7 класу Одеського НВК «Гімназія № 2» — 17 балів; —         Саламову Далі Саід Ісмінівну, ученицю 7 класу Одеського НВК «Гімназія № 2» — 14 балів; —         Власова Андрія, учня 8 класу Одеської гімназії № 8 – 29 балів; —         Чернову Варвару, ученицю 8 класу Одеської СШ № 35 – 24 бали; —         Козицьку Катерину, ученицю 8 класу Одеської гімназії № 5 – 20 балів; —         Ковальченко Андрія, учня 8 класу Одеської ЗОШ № 48 – 17 балів; —         Гаврилюка Олексія, учня 8 класу Одеської ЗОШ № 33 – 16 балів; —         Хадєєву Поліну, ученицю 8 класу Одеської СШ № 117 – 16 балів; —          Дергунову Маргариту, ученицю 8 класу Одеської ЗОШ № 63 – 13 балів; —         Соловйова Романа, учня 9 класу Одеського ліцею «Приморський» — 22 балів; —         Потапенко Дениса, учня 9 класу Одеського НВК № 53 – 20 балів; —         Колесника Вадима, учня 9 класу Одеської СШ № 117 – 20 балів; —         Савастру Станіслава, учня 9 класу Одеської Маріїнської гімназії – 17 балів; —         Іслямову  Крістіну, учениця 9 класу Одеського НВК № 13 – 12 балів; —         Григоряна  Костянтина, учня 10 класу Одеської ЗОШ № 79 – 29 балів; —         Буряка  Філіппа, учня 10 класу Одеської гімназії № 1 – 25 балів; —         Пасенченко Томаса, учня 10 класу Одеської гімназії № 1 – 22 бали; —         Розум Анну, ученицю 11 класу Одеського НВК № 13 – 20 балів; —         Кур’янова  Павла, учня 11 класу Одеського ліцею «Приморський» — 12 балів; —         Євсеєву Еліну, ученицю 11 класу Одеської СШ № 69 – 12 балів.

Англійська мова

—          Сілукову  Дарію Дмитрівну, ученицю 9 класу Одеської гімназії № 8 – 113 балів; —           Сатир Нікіту Сергійовичу, учня 9 класу Одеської СШ  № 35 – 112,5 балів; —          Ровенко Лідію Віталіївну, ученицю 9 класу Одеської НВК «Гімназія № 2» — 112,5 балів; —          Михайленко Христину Сергіївну, ученицю 9 класу  Одеської ЗОШ № 81 – 107 балів; —          Мельничук Анастасію Віталіївну, ученицю 9 класу Одеської гімназії № 9 – 104 бали; —          Мішина Михайла Михайловича, учня 9 класу Одеської гімназії № 8 – 94,5 балів; —          Ємець Маргариту Андріївну, ученицю 10 класу Одеського НВК «Гармонія» — 103 бали; —          Нгуен Дук Тхінь, учень 10 класу Одеського НВК № 1 – 102 бали; —          Заремба Павла Вадимовича, учня 10 класу одеської гімназії № 9 – 102 бали; —          Пирогову Анастасію Вікторівну, ученицю 10 класу Одеського економічного ліцею – 100,5 балів; —          Іванкову Анастасію Олегівну, ученицю 10 класу Одеського НВК «Гімназія № 7» — 99 балів; —          Сєбову Марію Вадимівну, ученицю 10 класу Одеської гімназії № 5 – 94,5 балів; —           Гуржія Сергія Артуровича, учня 10 класу Одеської гімназії № 1 – 94 бали; —          Гуральник Софію Євгенівну, ученицю 10 класу Одеської гімназії № 8 – 90,5 балів; —          Бехтера Данила Олександровича, учня 11 класу Одеського НВК «Гімназія № 2» — 121 бал; —          Балєсного  Микиту Володимировича, учня 11 класу Одеського НВК «Гімназія № 2» — 116,5 балів; —          Драннікова Антона Олеговича, учня 11 класу Одеської Маріїнської гімназії  — 116 балів; —          Чуманову Наталію Андріївну, ученицю 11 класу Одеської СШ № 35 – 113 балів; —          Фам Мі Лінь, учень 11 класу Одеської гімназії № 4 – 112 балів; —          Недайводу Єлізавету Андріївну, ученицю 11 класу Одеського НВК «Гімназія № 2» — 111 балів; —          Назаренко Віктора Олексійовича, учня 11 класу Одеської ЗОШ № 8 – 110 балів; —          Молодзіновську Владиславу Олегівну, ученицю 11 класу Одеської гімназії № 8 – 106 балів; —          Манойлова Івана Олеговича, учня 11 класу Одеської гімназії № 8 – 106 балів; —          Мунтян Катерину Костянтинівну, ученицю 11 класу Одеської СШ № 86 – 104 бали.

Німецька мова

—          Сіренко Анастасію Олегівну, ученицю 9 класу Одеського НВК № 90 – 107 балів; —          Найденко Маргариту Владиславівну, ученицю 9 класу Одеського НВК № 90 – 100 балів; —          Паринюка Іллю Костянтиновича, учня 9 класу Одеської гімназії № 1 – 99 балів; —          Воробйову Марію Сергіївну, ученицю 9 класу Одеської гімназії № 5 – 98 бал; —          Паранюк Марію Олександрівну, ученицю 9 класу Одеської СШ № 35 – 91 балів; —          Єрмолаєвську Катерину Ігорівну, ученицю 9 класу Одеської гімназії № 9 – 86 балів; —          Єрьоменко Владислава Георгійовича, учня 9 класу Одеської гімназії № 9 – 79 балів; —          Дему Алісу Станіславівну, ученицю 9 класу Одеської гімназії № 4 – 77 балів; —          Бойко Анну Олегівну, ученицю 10 класу Одеської СШ № 35 – 89 балів; —          Дорофєєву Юлію Андріївну, ученицю 10 класу Одеської гімназії № 4 – 88 балів; —          Насіковську Вікторію Владиславівну, ученицю 10 класу Одеської Маріїнської гімназії – 86 балів ; —          Берладіна Віталія Олександровича, учня 10 класу Одеської гімназії № 1 – 86 балів; —          Ініну Поліну Євгенівну, ученицю 10 класу Одеського НВК № 90 – 82 бали; —          Кириченко Дарію Сергіївну, ученицю 10 класу Одеського НВК № 90 – 81 бал; —          Бороздюхіна Костянтина Сергіїовича, учня 10 класу Одеської гімназії № 1 – 81 бал; —          Ковальського  Віктора Олеговича, учня 11 класу Одеського НВК № 90 – 103 бали; —          Кратюк Анну Віталіївну, ученицю 11 класу Одеського НВК «Гімназія № 2» — 98 балів; —          Розум Анну Юріївну, ученицю 11 класу Одеського НВК № 13 – 97 балів; —          Дремлюк Тетяну Вадимівну, ученицю 11 класу Одеського НВК № 13 – 92 бали; —          Ванжу Вікторію Євгенівну, ученицю 11 класу Одеського НВК № 90 – 88 балів.

Французька мова

—          Крупнік Анну Русланівну, ученицю 9 класу Одеської СШ № 10 – 111 балів; —          Ковеню Марину Анатоліївну, ученицю 9 класу Одеського НВК № 84 – 88 балів; —          Кобилянську Дар’ю Миколаївну, ученицю 9 класу Одеської СШ № 10 – 87 балів; —          Хвенько Алісу Олегівну, ученицю 9 класу Одеського НВК «Гімназія № 2» — 85 балів; —          Деркач  Катерину Дмитрівну, ученицю 9 класу Одеського НВК № 84 – 84 бали; —          Комарову Дарію Олександрівну, ученицю 9 класу Одеського НВК «Гімназія «№ 2» — 82 бали; —          Катасонову Ганну Віталіївну, ученицю 9 класу Одеського НВК № 84 – 81 бал; —          Щербину Дар’ю Павлівну, ученицю 9 класу ОдеськоїСШ № 10 – 81 бал; —          Воронко Олексія  Юрійовича, учня 9 класу Одеської гімназії № 5 – 80,5 балів; —          Каретнікову Альону Владиславівну, ученицю 10 класу Одеської СШ № 10 – 102,5 балів; —          Удалу Валерію Костянтинівну, ученицю 10 класу Одеської СШ № 10 – 93,5 балів; —          Фінашкіну Сюзанну Сергіївну, ученицю 10 класу Одеської СШ № 10 – 87,5 балів; —          Ле Дай Зіонга, учня 10 класу Одеської СШ № 10 – 84 бали; —          Юхимову Софію Борисівну, ученицю 10 класу Одеської СШ № 10 – 110,5 балів; —          Висоцьку  Анастасію Віталіївну, ученицю 10 класу Одеської СШ № 10 -87 балів; —          Іванова  Гліба  Івановича, учня 10 класу Одеської СШ № 10 – 83 бали; —          Маслову Надію Олегівну, ученицю 10 класу Одеської СШ № 10 – 82,5 балів; —          Дорош Анастасію Владиславівну, ученицю 10 класу Одеської СШ № 10 – 80 балів; —          Балухату Олександру Юріївну, учениця 10 класу Одеської СШ № 10 – 79 балів.

Іспанська мова

—          Згорську  Олександру  Сергіївну, ученицю 9 класу Одеської гімназії № 4 – 79, 3 бали; —          Кущенко Крістіну  Сергіївну, ученицю 10 класу Одеської спеціалізованої школи-інтернату № 2 – 109 балів; —          Аміци Марію Олександрівну, ученицю 10 класу Одеської спеціалізованої школи-інтернату № 2 – 107 балів; —          Скачко Вікторію  Вячеславівну, ученицю 10 класу Одеської гімназії № 4 – 87 балів; —          Вершутенко Кристину  Олександрівну, ученицю 10 класу Одеської гімназії № 4 – 87 балів;

 Біологія

—          Репніна Микиту Анатолійовича, учня 8 класу Одеського НВК № 67 – 55,5 балів; —          Чернову Варвару Сергіївну, ученицю 8 класу Одеської СШ № 35 – 53,5 балів; —          Кравець Єлизавету Олексіївну, ученицю 8 класу Одеської гімназії № 8 – 50,0 балів; —          Логунову Емму Миколаївну, ученицю 8 класу Одеської ЗОШ № 56 – 49,5 балів; —          Козицьку Катерину Олексіївну, ученицю 8 класу Одеської гімназії № 5 – 48,5 балів; —          Рогалевського Миколу Володимировича, учня 8 класу Одеської гімназії № 5 – 41,5 балів; —          Кебап Марію В’ячеславівну, ученицю 9 класу Одеської ЗОШ № 65 – 60 балів; —          Басова Степана Вікторовича, учениця 9 класу Одеської ЗОШ № 38 – 45,5 балів; —          Новатурову Владиславу Олександрівну, ученицю 9 класу Одеської ЗОШ № 12 – 45 балів; —          Кашапова Артура Андрійовича, учня 9 класу Одеського НВК «Гімназія № 7» — 41 бал; —          Мельник Ірину Василівну, ученицу 9 класу Одеського НВК «Гімназія № 2» — 41 бал; —          Мартинюк Марію Валеріївну, ученицю 9 класу Одеської ЗОШ № 56 – 38 балів; —          Сидоренко Марію Василівну, ученицю 10 класу Одеської гімназії № 8 – 117,5 балів; —          Діденко Ольгу В’ячеславівну, ученицю 10 класу Одеського економічного ліцею – 73,5 балів; —          Гордієнко Антона Сергійовича, учня 10 класу Одеської ЗОШ № 92 – 72,5 балів; —          Кулешову Катерину Віталіївну, ученицю 10 класу Одеську ЗОШ № 63 – 68 балів; —          Мединську Дарію Олександрівну, ученицю 10 класу Одеської ЗОШ № 31 – 66,5 балів; —          Забабуркіна Дмитра Дмитровича, учня 10 класу Одеського ліцею «Приморський» — 63,5 балів; —          Томашпольську Евеліну Володимирівну, ученицю 10 класу Одеської СШ № 117 – 61 бал; —          Берладіна Віталія Олександровича, учня 10 класу Одеської гімназії № 1 – 59,5 балів; —          Підвальнюка Володимира Васильовича, учня 10 класу Одеського НВК «Гімназія № 2» — 59,5 балів; —          Шварцмана Даніїла Романовича, учня 11 класу Одеської ЗОШ № 92 – 126 балів; —          Мунтян Катерину Костянтинівну, ученицю 11 класу Одеської СШ № 86 – 87,5 балів; —          Ісмаілова Георгія Тимуровича, учня 11 класу Одеської № 56 – 80 балів; —          Григоряна  Тіграна  Ернестовича, учня 11 класу Одеської ЗОШ № 31 – 77 балів; —          Тимофєєва Євгенія Олександровича, учня 11 класу Одеського ліцею «Приморський» — 71,5 балів; —          Ларіонова Микиту Сергійовича, учня 11 класу Одеської гімназії № 5 – 66 балів; —          Цимбалюк Вероніку Анатоліївну, ученицю 11 класу Одеської ЗОШ № 63 – 65,5 балів; —          Недбайлюк Аліну Георгіївну, ученицю 11 класу Одеського НВК «Надія» — 60,5 балів; —          Четверікова Романа Сергійовича, учня 11 класу Одеського НВК «Гімназія № 2» 57,5 балів.

Екологія

—         Шевцову  Ірину Юріївну, ученицю 10 класу Одеського ліцею «Приморський» — 102 бали; —         Кошеву Наталію Андріївну, ученицю 10 класу Одеської СШ № 121 – 101,5 балів; —         Троян  Тетяну Андріївну, ученицю 10 класу Одеського юридичного ліцею – 73 бали; —         Толстікова Володимира Олександровича, учня 11 класу Одеської ЗОШ № 55 – 112 балів; —         Сідорову Валентину Олександрівну, ученицю 11 класу Одеської СШ № 40 – 105 балів; —         Тимофєєва  Євгенія Олександровича, учня 11 класу Одеського ліцею «Приморський» — 76,5 балів; —         Федорову Юлію Михайлівну, ученицю 11  Одеської  ЗОШ № 5 – 73,5 балів.

Астрономія

—         Кузьменкову Анастасію Андріївну, ученицю 9 класу Одеської ЗОШ № 82 – 34,5 балів; —         Козицьку Катерину Олексіївну, ученицю 10 класу  Одеської гімназії № 5 – 59 балів; —         Чабанюка Владислава Руслановича, учня 10 класу Одеської гімназії № 5 – 43 бали; —         Земко Полину Андріївну, ученицю 11 класу Одеської ЗОШ № 56 – 39,5 балів; —         Євсеєву Еліну Андріївну, ученицю 11 класу Одеської СШ № 69 – 34,5 балів; —         Прокопова Еммануїла Костянтиновича, учня 11 класу Одеської ЗОШ № 82 – 30 балів. —         Гука Віктора Олександровича, учня 11 класу Одеської ЗОШ № 14 – 29,5 балів; —         Маслову Надію Олегівну, ученицю 11 класу Одеської Маріїнської гімназії – 28 балів; —         Мудру Анастасію Денисівну, ученицю 11 класу Одеського НВК № 24 – 28 балів;

Історія

—  Чернову Варвару Сергіївну, ученицю 8 класу Одеської СШ № 35 — 59,5 балів; — Гарматюк Єву В’ячеславівну, ученицю 8 класу Одеського ліцею «Приморський» — 44,8 балів; — Булат Крістіну Миколаївну, ученицю 8 класу Одеської ЗОШ № 57- 36,8 балів; — Стоянова Владислава Юрійовича, учня 8 класу Одеської ЗОШ № 22 — 32,3 балів; — Новатурова Владислава Олександрівна, учня 9 класу Одеської ЗОШ № 12 — 58,5 балів; — Коробко Дениса Олександровича, учня 9 класу Одеської СШ № 117 — 44,2 бали; —  Єрьоменко Владислаа Георгійовича, учня 9 класу Одеської гімназії № 9 — 40 балів; — Звіревича Костянтина Сергійовича, учня 9 класу Одеського НВК № 49 — 36,5 балів; — Остаповича Вадима Вадимовича, учня 10 класу Одеської ЗОШ № 92 — 45,5 балів; — Торбинського Дмитра Андрійовича, учня 10 класу Одеської ЗОШ № 80 — 39,5 балів; —  Боєва Імрана Хана Аміровича, учня 10 класу Одеського НВК № 13 — 35 балів; — Єрьоміна Олексія Володимировича, учня 10 класу Одеського ліцею «Приморський» — 34 бали; — Ткачука Олександра Михайловича, учня 10 класу Одеського юридичного ліцею — 31,5 балів; — Фоменко Марію Іванівну, ученицю 11 класу Одеської СШ № 117 — 83,5 бали; —  Давиденко Іллю Вадимовича, учня 11 класу Одеської СШ № 117 — 57,7 балів; — Колонтай Анну Володимирівну, ученицю 11 класу НВК «Гармонія» — 35,5 балів; — Іваненко Олексія Костянтиновича, учня 11 класу Одеської ЗОШ № 8 — 34 бали; — Єлісеєву Єлизавету Олександрівну, ученицю 11 класу Одеського НВК № 13 — 31,3 бали.

 Економіка

—  Кашапова Артура Андрійовича, учня 9 класу Одеського НВК «Гімназія № 7» — 51 бал;

— Образцову Марію Євгенівну, ученицю 10 класу Одеського економічного ліцею — 50 балів;

— Гордійчук Богдану Валеріївну, ученицю 10 класу Одеського економічного ліцею — 38 балів;

— Бабкова Микиту Валерійовича, ученицю 10 класу Одеського ліцею «Приморський» — 30 балів;

— Дорохову Олександру Сергіївну, ученицю 11 класу Одеського економічного ліцею — 63 бали;

— Мудру Анастасію Денисівну, ученицю 11 класу Одеського НВК «Морський ліцей № 24» — 54 бали;

— Лозанову Катерину Олександрівну, ученицю 11 класу Одеського НВК «Гармонія» — 37 балів;

— Грача Олега Вадимовича, учня 11 класу Одеської ЗОШ № 33 — 33 бали.

Фізика

—       Чернову Варвару Сергіївну, ученицю 8 класу Одеської СШ № 35   —  21,75 балів;

—       Колесника Вадима Дмитровича, учня 9 класу Одеської СШ № 117  —  19,75 балів;

—       Савастру Станіслава Вікторовича, учня 9 класу Одеської Маріїнської гімназії — 19,75 балів;

—       Шматкова Дмитра Вікторовича, учня 9 класу Одеської СШ № 117 – 15 балів;

—       Смілянець Віталія Руслановича, учня 9 класу Одеської Маріїнської гімназії — 11,75 балів;

—       Пасенченко Томаса Олексійовича, учня 10 класу Одеської гімназії № 1 — 21,5 балів;

—       Борищук Даніелу Павлівну, ученицю 10 класу Одеського економічного ліцей – 16,5 балів;

—       Максімичева Артема Михайловича, учня 10 класу Одеської ЗОШ № 31 – 11,5 балів;

—       Літвяка Володимира Івановича, учня 10 класу Одеського ліцею «Приморський» — 11 балів;

—       Прокопова Еммануїла Костянтиновича, учня 11 класу Одеської ЗОШ № 82 – 9,5 балів.

Хімія

—       Чернову Варвару Сергіївну, ученицю 8 класу Одеської СШ № 35   —  40,3 бала; —       Козицьку Катерину Олексіївну, ученицю 8 класу Одеської гімназії № 5 – 32 бали; —       Соловйова Романа Віталійовича, учня 9 класу Одеського ліцею «Приморський» — 29 балів; —       Сплавського Віталія Ігоровича, учня 9 класу Одеської ЗОШ № 33 – 28,9 балів; —       Кашапова Артура Андрійовича, учня 9 класу Одеського НВК «Гімназія № 7» — 18,5 балів; —       Свиридова Іллю Ігоровича, учня 9 класу Одеської ЗОШ № 72 -16 балів; —       Песенченка Томаса Олексійовича, учня 10 класу Одеської гімназії № 1 – 28 балів; —       Діденко Ольгу В’ячеславівну, ученицю 10 класу Одеського економічного ліцею – 17,5 балів; —       Сластеннікову Альону Олександрівну, ученицю 10 класу Одеської ЗОШ № 73 – 17 балів; —       Гук Віктора Олександровича, учня 11 класу Одеської ЗОШ № 14 – 30,5 балів; —       Грача Олега Вадимовича, учня 11 класу Одеської ЗОШ № 33 – 28,5 балів; —       Мунтян Катерину Костянтинівну, ученицю 11 класу Одеської СШ № 86 – 26,5 балів; —       Євсеєву Еліну Андріївну, ученицю 11 класу Одеської СШ № 69 – 25 балів; —       Костенко Світлану Сергіївну, ученицю 11 класу Одеської Маріїнської гімназії – 23 бали; —       Мороховську Катерину Валеріївну, ученицю 11 класу Одеської ЗОШ № 14 – 22 бали.   Наказ №421 від 06.10.2015 «Про проведення  учнівських олімпіад з навчальних предметів  у 2015/2016 навчальному році» Наказ №546 від 27.11.2015 «Про проведення міського (фінального) туру ІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з базових дисциплін у м. Одесі у 2015/2016 навчальному році»

Увага!

Графік проведення ІІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів  у 2015/2016 навчальному році

Увага!

     За рекомендаціями фахових журі кількість  учасників, що посіли  ІІІ-і місця буде збільшено у відповідності до рейтингів, затверджених наказом  Департаменту освіти і  науки Одеської обласної державної адміністрації від  23.11.2015 року  № 342/ОД

 

Шановні учасники міських предметних олімпіад, керівники районних олімпіадних команд!

   У день проведення міських предметних олімпіад (о 16.30 — будні дні; о 13.30 — вихідні дні) члени журі проводять розбір олімпіадних завдань.

Розбір відбувається у тому ж приміщенні, де проходила олімпіада.

                                                    Оргкомітет

 Протоколи засідання фахового журі міського туру олімпіади

Географія

8 клас стр.1      8клас стр2

9 клас стр.1      9клас стр2 10 клас стр.1    10 клас стр2 11 клас стр.1      11 клас стр2 Фізика 8 клас стр.1      8клас стр2 9 клас стр.1      9клас стр2 10 клас стр.1    10 клас стр2 11 клас стр.1      11 клас стр2 Російська мова 9 клас стр.1      9клас стр2 10 клас стр.1    10 клас стр2 11 клас стр.1      11 клас стр2 Історія 8 клас стр.1      8клас стр2 9 клас стр.1      9клас стр2 10 клас стр.1    10 клас стр2 11 клас стр.1      11 клас стр2 Біологія 8 клас стр.1      8клас стр2 9 клас стр.1      9клас стр2 10 клас стр.1    10 клас стр2 11 клас стр.1      11 клас стр2 Математика 7 клас стр.1      7клас стр2 8 клас стр.1      8клас стр2 9 клас стр.1      9клас стр2 10 клас стр.1    10 клас стр2 11 клас стр.1      11 клас стр2 Правознавство 9 клас стр.1      9клас стр2 10 клас стр.1    10 клас стр2 11 клас стр.1      11 клас стр2 Інформаційні технології 10-11 класи Українська мова 8_11 класи Англійська мова 9-11 класи Економіка 9 клас 10 клас 11 клас стр.1 11 клас стр.2 Хімія 8 клас стр.1    8 клас стр.2 9 клас стр.1    9 клас стр.2 10 клас стр.1  10 клас стр.2 11 клас стр.1   11 клас стр.2 Німецька мова 9 клас стр.1          9 клас стр.2 10 клас стр.1     10 клас стр.2 11 клас стр.1      11 клас стр.2 Астрономія 8-10 класи стр.1      8-10 класи стр.2 11 клас стр.1              11 клас стр.2 Французька мова 9 клас стр.1            9 клас стр.2 10 клас стр.1         10 клас стр.2 11 клас стр.1          11 клас стр.2 Інформатика 8 клас 9 клас 10 клас стр.1           10 клас стр.2 11 клас стр.1            11 клас стр.2 Завдання для ІІ етапу Всеукраїнської олімпіади  Математика 7 клас 8 клас 9 клас 10 клас 11 клас Російська мова 9 клас 10 клас 11 клас Фізика 8-11 класи Географія 8-11 класи Історія 8-11 класи Біологія 8 клас 9 клас 10 клас 11 клас Правознавство 9 клас 10 клас 11 клас Інформаційні технології 10 клас 11 клас Українська мова 8-11 класи Англійська мова 9-11 класи Економіка 9-11 класи Хімія 8 клас 9 клас 10 клас 11 клас Німецька мова 9-11 класи Асрономія 8-11 класи Французька мова 9-11 класи Інформатика 8-11 класи Відповіді на завдання Математика Російська мова Фізика Географія 8 клас 9 клас 10-11 класи Біологія Економіка Орієнтовні відповіді       Тести Хімія 8 клас 9 клас 10 клас 11 клас Німецька мова Астрономія Підсумки проведення ІІ міського туру ІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з базових дисциплін у 2015-2016 навчальному році Біологія Російська мова та література Математика Фізика Історія Економика Правознавство Інформаційні технології географія Інформатика Астрономія Українська мова Англійська мова Французька мова Німецька мова Хімія

Учнівські олімпіади 2014-2015

Підсумки проведення ІІ міського туру ІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з базових дисциплін у 2014-2015 навчальному році

  • Англійська мова
  • Астрономія
  • Біологія
  • Економика
  • Екологія
  • Географія
  • Хімія
  • Інформатика
  • Історія
  • Інформаційні технології
  • Математика
  • Німецька мова
  • Правознавство
  • Російська мова і література
  • Українська мова та література
  • Фізика
  • Французька мова